Tablet Format Hosgeldiniz! 25 Nisan 2017

Samsung Gear S (SM-R750) Stock Rom Yüklemesi

Samsung Gear S (SM-R750) Stock Rom Yüklemesi

samsung-gear-s-sm-r750-stock-rom-yuklemesi

 

Samsung Gear S – SM-R750 Yazılım yüklemesi konumuz ile akıllı saate nasıl yazılım yüklersiniz bu konular hakkında bilgiler paylaşacağız. Teknolojinin hızla yaygınlaştığı bu devirde artık saatler bile akıllı boyutlara geçiş yaptı. Bu noktada samsung gear s ürününüze yazılım yükleme gereği doğabilmektedir. Bu konuda sizlere cihaza nasıl yazılım yüklersiniz ? neler yapmanız gerekiyor elimizden geldiğince bilgiler paylaşacağız. Öncelikle lafı daha fazla gevelemeden alttaki linkten yazılım dosyasını bilgisayarınıza indirerek başlayabilirsiniz.

 

Türkiye 2.2.1.4 (SM-R750) – Şubat 2015

İNDİR

İNDİR (Alternatif 1)

İNDİR (Alternatif 2)

 

Yukarıdan saate  ait rom dosyasını indirdiyseniz aşşağıdaki adımları takip ederek yazılım yükleme işlemine devam edebilirsiniz.

 


  • Odin programını BURADAN bilgisayarınıza indirin
  • Daha sonra BURADAN ilgili USB sürücülerini bilgisayarınıza yükleyin. ( bu işlemi bilgisayarınız, telefonu görmezse yaparsınız. Bilgisayar telefonu tanırsa gerek yok kurmanıza. )
  • Telefonunuzu kapalı konuma getirin
  • Ses Kısma + Menü (Home) + Power (Açma) ” tuşlarına aynı anda basın Download Mode açılacaktır. Ses açma tuşuna basarak devam edin.
  • İndirmiş olduğunuz ODİN programı açın ve telefonu USB kablosu ile bilgisayara bağlayın. Gerekli sürücüler yüklendikten sonra ODİN programı telefonunuzu tanıyacaktır.
  • Programda “Auto Restart ve Reset Time” kutucukları işaretli değilse işaretleyin, “AP” kutucuğunu işaretleyin ve “AP” butonuna tıklayarak sitemizden indirdiğiniz “.tar .md5″ uzantılı rom dosyasını seçin.
  • Herşey hazır olduğunda ” Start “ butonuna basın ve işlemin bitmesini bekleyin

 

 

samsung-gear-s-sm-r750-odin

 

Samsung Galaxy Gear S Download Mode’una Nasıl Alınır?

 

 

Yukarıdaki anlatılanları adım adım takip ettiğinizde Samsung Gear S stock rom yükleme başarılı bir şekilde tamamlanır ve cihazda bulunan tüm sorunlar ortadan kalkar.Herhangi bir noktada takılırsanız yorum yaparak destek isteyebilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. ahmet dedi ki:

  rom bozuk logoda kalıyor. reset atıyot

 2. Murat dedi ki:

  stock rom u yükledim fakat samsung gear s logosu ekrana geliyor kapanıyor tekrar geliyor tekrar kapanıyor sorun nedir acaba

 3. kerem dedi ki:

  Samsung gear s ile galaxy e7 yi eşleştireblirmiyim,listede uyumsuz.

Yorum Yaz